dragon sklep

Maski ochronne do pracy i na rower

Współczesny świat jest miejscem coraz bardziej zanieczyszczonym, a przez to niebezpiecznym dla zdrowia. Już notuje się wzrost liczby zachorowań na schorzenia, których przyczyną jest np. oddychanie zanieczyszczonym powietrzem.

Jak chronić drogi oddechowe?

Ktoś powie, najlepiej nie wychodzić na dwór albo przebywać w lesie. Niestety wiadomo, że nie jest to możliwe. Na szczęście pojawia się dobre rozwiązanie, a mianowicie sklep z maskami. Można w nim zaopatrzyć się w maski jedno- i wielorazowe, a także maski przeciwpyłowe. Dostępne są też pełnotwarzowe, które dodatkowo zabezpieczają oczy przed różnymi odpryskami. W sklepach z maskami można dostać także filtry do masek i pochłaniacze różnych substancji chemicznych oraz pyłów powstających, na przykład podczas utylizacji azbestu.

Dragon sklep i maski dla osób aktywnych

Wśród sklepów z maskami antysmogowymi wyjątkowe usługi oferuje dragon sklep. W asortymencie ma nie tylko zwykłe maski antysmogowe, ale także takie, przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie. Mogą z nich korzystać zarówno osoby jeżdżące na rowerze czy uprawiające jogging, jak i inni sportowcy. Charakterystyczną cechą tych masek jest ich sportowy profil, ale najważniejsza jest konstrukcja filtrów, której zadaniem jest zwiększenie przepustowości powietrza, z czego z kolei wynika mniejsza wilgotność. Specjalne wyprofilowanie maski i szersze zaczepy są gwarancją, że nie spadnie z twarzy podczas uprawiania sportu.

Więcej na: Dragon sklep z maskami